Strona główna > Aktualności > Strony internetowe od 6,50 zł miesięcznie!

Dodano 2015-08-14 (komentarzy 0)

Strony internetowe od 6,50 zł miesięcznie!

Wróć do listy artykułów

www.1minutesite.pl oferuje zniżkę na zakup stron i sklepów internetowych. Dodatkowo w ramach promocji dla osób które zdecydują się na budowę strony z kodem promocyjnym oferujemy darmową reklamę na Portalu Szydłowieckim (artykuł sponsorowany oraz promocja na fan page facebook), oraz wyróżnienie wpisu w katalogu Firmy Odrowąż 24.

Kreator stron internetowych 1 Minute Site to bardzo łatwa w obsłudze aplikacja, który pozwoli zbudować Ci własną stronę www, dzięki której będziesz mógł/-a promować efektywniej swoją działalność na terenie powiatu szydłowieckiego, całego kraju czy nawet za granicą.

 

Kod promocyjny – 50% taniej

Decydując się na zakup strony internetowej na platformie 1 Minute Site w czasie procesu zakupowego podaj kod:

1MSPLAUG

i skorzystaj z 50% zniżki na zakup strony w pakiecie podstawowym, prefesjonalnym lub biznesowym.

 

Wykorzystaj kupon TUTAJ

 

 

Miejsce na Kupon

 

***

Aktywacja Kuponu

 

***

Zakup ze zniżką 50%

 

 

 

***

Dodatkowa oferta ta jest powiązana również z naszą wcześniejszą ofertą dotyczącą darmowej promocji na Portalu Szydłowieckim. Dzięki czemu masz gwarancję wypromowania Twojej strony pośród mieszkańców ziemi szydłowieckiej. Więcej dowiesz się o niej TUTAJ

***

Tym samym już od 6,50 zł netto miesięcznie będziesz mógł/-a zbudować swoją stronę internetową, wraz z miejscem na serwerze, adresem mailowym, galerią zdjęć i wieloma innymi funkcjonalnościami. Twoja strona www będzie również responsywna, czyli w pełni możliwa do przeglądania przez urządzenia mobilne.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2015.

Zbuduj swoją stronę, ze zniżką TUTAJ

Jeśli masz dodatkowe pytania kontaktuj się bezpośrednio na adres mailowy: info@1minutesite.pl lub telefonicznie na numer: 793 902 234

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto