dostęp zablokowany

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym opisem jak dodać poprawnie wpis do katalogu Firmy Odrowąż 24. Warto zastosować poniższe porady również przy dodawaniu wpisu do innych lokalnych czy ogólnopolskich katalogów internetowych, aby zyskać jak największe grono nowych klientów.

Podstawowe informacje

Podaj pełną nazwę firmy lub stowarzyszenia. Następnie katalog Firmy Odrowąż 24 umożliwia wybranie trzech głównych kategorii działalności i przypisanie do każdej różnej podkategorii. Możesz tak jak w załączonym przykładzie wybrać trzykrotnie tą samą kategorię i następnie do niej przypisać różna podkategorie. Można oczywiście zastosować inną strategię, aby umożliwić wyszukanie firmy w katalogu i wybrać 3 różne główne kategorie i do nich dopasować odpowiednie subkategorie.

***

Adres firmy

Wybierz Powiat w którym prowadzisz działalność oraz Gminę. Następnie podaj kod pocztowy i miasto (w przypadku firm zarejestrowanych na obszarze wiejskim – miasto – będzie również oznaczać nazwę wsi). Kolejno podaj nazwę ulicy i numer budynku. Po wypełnieniu wszystkich powyższych pól na mapie zostanie naniesiona właściwa lokalizacja Twojej firmy lub stowarzyszenia.

***

Dane kontaktowe firmy

Podaj najważniejsze informacje, które pomogą skontaktować się Twoim potencjalnym klientom, czyli: telefon, adres strony internetowej na której mogę uzyskać więcej informacji, oraz adres email na który będę spływać zapytania z katalogu. Poinformuj również użytkowników katalogu o godzinach prowadzenia Twojej działalności.

***

 

Informacje o firmie

Przygotuj krótki, tytułowy opis, który będzie również widoczny w wyszukiwarkach internetowych (najlepiej 70-160 znaków). Następnie przygotuj opis który zachęci potencjalnych klientów do skorzystania z Twoich usług. Opisz swoje główne usług, produkty, filozofię biznesową firmy. Przedstaw co możesz zaoferować swoim klientom, czym Twoja firma wyróżnia się od konkurencji. W opisie firmy wykorzystaj również słowa kluczowe o których dalsza mowa w paragrafie poniżej.

***

Słowa kluczowe

Słowa kluczowe pomogą odnaleźć Twoją firmę w wyszukiwarce. Wybierz takie, które opisują najtrafniej Twoją działalność, oddziel je przecinkami, a następnie kliknij znak plus. W przypadku katalogu Firmy Odrowąż 24 słowa kluczowe to również dodatkowe możliwości wyszukania Twojej firmy lub stowarzyszenia w katalogu. Frazy kluczowe możesz potraktować jako dodatkowe kategorie lub subkategorie pomocne dla użytkowników w wyszukaniu Twoich usług i produktów. Słowa kluczowe możesz powiązać również z obszarem prowadzenia działalności, np. warsztat samochodowy powiat szydłowiecki, warsztat samochodowy szydłowiec, warsztat samochodowy gmina szydłowiec itp.

***

Zdjęcia i prezentacje video

W przypadku dodawania filmu z YouTube zwróć uwagę na adres url, który kopiujesz. Aby filmik był poprawnie wyświetlany skopiowany adres url powinien być bez s:  https:// inaczej filmik może nie zostać wczytany przy wizytówce Twojej firmy lub stowarzyszenia.

 

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą skontaktuj się bezpośrednio z wydawcą serwisu, firmą Massive Marketing Bartosz Kaluga, na adres mailowy biuro@massivemarketing.pl. Możliwe formy reklamy:

Zapraszam do współpracy

Bartosz Kaluga

Zobacz profil Bartosz Kaluga na LinkedIn